ÜCRETSİZ KAYIT OLUN

ÜCRETSİZ DAVETİYENİZ İÇİN FORMU DOLDURUN

EĞİTİM
SEMİNER
SERGİ

 

Gün boyunca 'Sanal ve Arttırılmış Gerçeklik', 'Yapay Zeka' gibi Modern Eğitim Teknolojileri hakkında eğitim ve seminerlerin verileceği zirvede ayrıca tüm seminerler 360 derece canlı olarak YouTube'dan yayınlanacak.

Fuaye alanında ise tüm katılımcı marka ve kurumların standlarını gezebilir, sunum ve gösterimlere katılabilirsiniz.

ÜCRETSİZ DAVETİYENİZİ EDİNİN

EĞİTİM TEKNOLOJİLERİ ZİRVESİ'NDE BULUŞALIM

NEREDE?

NE ZAMAN?

 


16 Ocak 2017, Salı

Beşiktaş Conference Hall

BEŞİKTAŞ - İSTANBULLET'S MEET ONE ON ONE

KATILIM VE SPONSORLUK

 

Türkiye'de ilk kez gerçekleştirilecek olan zirve Altın, Gümüş ve Platin seviyelerde sponsorluklar almakta.

Sunum standları, Seminerler ve Sponsorluklar hakkında 
[email protected] adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

ETKİNLİK
PROGRAMI

 

TechXistanbul Eğitim Teknolojileri Zirvesi saat 15:30'da kapılarını misafirlerine açacak ve takip eden Amerika'da Eğitim Fuarı'na kadar seminerler, sunumlar ve fuaye alanındaki eğtim teknolojileri sergisi ile devam edecek.


In Partnership With

In Partnership With

Organizers

Saat 13:00

Konferans Salonu

Açılış Konuşması ''Eğitimin Geleceği''
Key Note Speech “Future of Education”

Saat 13:30

Konferans Salonu

Sanal Zeka'nın Eğitimde Kullanım Alanları  
– IBM Watson

Uses of Artificial Intelligence in Education  
– IBM Watson

Saat 14:30

Konferans Salonu

Karışık Gerçekliğin Eğitim Alanındaki İlk Örnekleri
– Microsoft Hololens

Early Examples of Mixed Reality in Education 
– Microsoft Hololens

Saat 15:30

Konferans Salonu

Yeni Hikaye Anlatım Devrimi
– AR&VR eğitim dünyasını nasıl şekillendirecek

The New Story Telling Revolution
– How AR/VR will re-shape the world of education

Saat 16:30

Konferans Salonu

Sponsor Marka ve Kurumların Seminerleri

Saat 18:30

KAPANIŞ

 

TechXistanbul Eğitim Teknolojileri Zirvesi Paneli

Moderatör  Ali C. Hantal
“Artificial Intelligence” by IBM (Kıvanç Uslu) 

“A.I. & Mixed Reality ” by Microsoft (Onur Koç)


 

16:30 - 17:30


VR Masters CEO’su, Mezun Grup Yönetim Kurulu Başkanı, TABA/Amcham Amerikan Ticaret Odası Washington temsilcisi ve T.C. Ekonomi Bakanlığı’na bağlı bağlı Eğitim Ekonomisi İş Konseyi İcra Kurulu Üyesi’dir. Eğitime karşı derin bir tutkusu olan Hantal aynı zamanda teknolojik gelişmeleri çok yakından takip eden bir seri girişimcidir.     2013-2016 yılları arasında Silikon Vadisi'nde yaşayan Hantal, bu dönemde sanal gerçeklik (VR) ve artırılmış gerçeklik (AR) teknolojileriyle tanışmış. VR gözlüğünü denediği anda Hikaye Anlatımı’nda bir devrim yaşanacağını hissetmiş ve zaman geçirmeden AR/VR teknolojileri konusunda AR-GE çalışmalarına başlamış. Bu çalışmaların sonunda 2015 Ocak ayında ABD'de, 2016 yılında ise Türkiye’de VR-Masters şirketini (www. VR-Masters.com) kurmuş. Ekonomi Bakanlığı, Turkcell, Opet, Türkiye Basketbol Federasyonu ve İş Bankası gibi markalara AR/VR çözümleri sağlayan   firma aynı zamanda ABD Büyükelçiliği, ABD Ticaret ve Eğitim bakanlıklarının düzenlediği Türkiye'deki ilk sanal Amerika’da Eğitim fuarının tedarikçisi olmayı başarmış.     Baltimore Üniversitesi MBA ve Boğaziçi Üniversitesi İşletme mezunudur.

1992 yılında ODTÜ Bilgisayar Mühendisliği’nden mezun olan Kıvanç Uslu’nun 25 yılı aşkın IT sektörü deneyimi vardır. İş yaşamına IBM çözüm ortağında başlamış, sonrasında kendi şirketinde çalıştıktan sonra, 1999 yılında IBM Türk’de Bilgi Teknolojileri Uzmanı olarak çalışmaya başlamıştır. Aynı şirkette 2003 yılında Bilgi Teknolojileri Mimarı görevini üstlenmiştir. 2008 yılında IBM Texas Yazılım laboratuvarı’nda Kıdemli Bilgi Teknolojileri Mimari olarak IBM yazılımlarının çözüm için entegrasyonunda ve gerekli araçların oluşturulması projesinde görevlendirmiştir. Daha sonra 2010 yılında IBM Türk’e Yazılım Teknik Müdür ve IBM Ülke Teknoloji Lideri(CTO) görevleriyle geri dönmüş ve halen Müşteri Teknik Danışmanı ve IBM Teknik Profesyonel lideri olarak çalışmaktadır. Kıvanç Uslu, IBM ve Open Group Distinguished Certified IT Architect sertifikasyonlarına sahiptir. 2015 yılında Executive IT Arhitect rolüne yükseltilmiştir. Kendisi 2012’den beri global IBM Teknoloji Akademisi üyesidir. Kendisi bir çok üniversitede seminerler vermiş, konferanslara konuşmacı olarak katılmıştır, ayrıca yayınlanmış makaleleri vardır.

Onur Koç’un yazılım geliştirme hobisiydi sonra işi oldu. Microsoft yolculuğu 17 yıl once başladı. İlk görevinde yeni kurulan Microsoft Saudi ofisinde Servis ekibini kurduktan sonra Seattle ana merkezde kurulan özel bir SWAT takıma katıldı, yılda 500,000 km uçarak uluslararası stratejik teknoloji projeleri yönetti. Daha sonra yine Microsoft Seattle anamerkezindeki ürün geliştirme ekibine katıldı. Microsoft un XboxOne ve Azure Akıllı Bulut gibi birçok stratejik üründe sırası ile junior, uzman ve direktor ürün geliştirme yöneticiliği yaptı, yazılım ekiplerini yönetti. Onur 14 sene yurtdışında yaşadıktan sonra,  3 sene önce Türkiye ye döndü ve Microsoft Türkiye de CTO görevini yürütmekte. Bu görevde gelişen teknolojinin kişilerin, şirketlerin ve ülkelerin hayatını nasıl değiştirdiğini, nasıl fırsatlar sunduğunu, bu fırsatlardan ülkemizin ve Türk şirketlerinin nasıl yararlanabileceğimizi belirlemek ve hayata geçirmekten sorumlu. Onur, Dokuz Eylül Electrik Electronik mühendisliğinden mezun ve University of Washington Micheal G. Foster School of Business de teknoloji liderliği üzerine yüksek lisansı bulunuyor.

Fix the following errors:
Hide